Finanse w branży IT

Dodana przez APS01 (2018-11-13 17:36:02).

Jakimi sposobami mądrze inwestować swoje środki, jakie niebezpieczeństwa wiążą się z rynkiem akcji.

 • Posted on: 16 February 2019
 • By: addmean
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jeśli się ma jakąś wolną gotówkę można zastanowić się nad tym, czy jej nie zainwestować w coś. Nawet jeśli byłaby to zwykła lokata bankowa, to i tak jakiś nieduży procent ona da, a możliwości na zarobek będzie przecież dużo więcej. Oczywiście zasada jest następująca, że im możliwy zysk jest wyższy, tym także większe będzie niebezpieczeństwo tego, że można stracić.

Założyłeś firmę i musisz zacząć prowadzić rachunkowość – nie martw się i przeczytaj, w jaki sposób możesz sobie pomóc

 • Posted on: 16 February 2019
 • By: addmean
obliczenia
Author: Andrew_Writer
Source: http://www.flickr.com
Kiedy ktoś zakłada działalność gospodarczą, zazwyczaj już początku przeraża go kilka rzeczy. W tym jedna można rzec najmocniej. To księgowość. Dla sporej grupy mieszkańców Polski to coś okrutnie trudnego, coś czego nie można pojąć. Czy jest szansa, aby ta dziedzina nie była tak straszna?

Na czym polega odzyskiwanie długów oraz jakie prawa przysługują dłużnikowi?

 • Posted on: 16 February 2019
 • By: addmean
finanse
Author: UNU-WIDER
Source: http://www.flickr.com
Kredyty, "chwilówki" - coraz to sporzej rodaków zadłuża się w różnych instytucjach. Wszystko jest dobrze, póki spłacamy raty o czasie, gorzej, jeżeli zaczyna brakować pieniędzy na terminowe oddawanie należności. Jakie prawa przysługują dłużnikowi, kiedy zgłosi się do niego firma windykacyjna. Co czynić? Jak podejmować rozsądne decyzje? Co to jest windykacja i jakie są jej rodzaje? Na początek pragnę objaśnić, iż windykacja to nie to samo, co egzekucja komornika.

Czy dobrze jest zdecydować się na reklamę o wielkim formacie? Jakie korzyści dzięki temu można zyskać?

 • Posted on: 15 February 2019
 • By: addmean
Reklamy, bilbordy, telebimy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Reklama zewnętrzna jest ciągle jedną z najpopularniejszych sposobów promowania produktów a także usług. Dzięki ogromnym powierzchniom reklam oraz zaskakującej formie projektów doskonale przykuwają one uwagę przyszłych klientów. Bardzo często mamy okazję się z nimi spotkać w codziennej drodze do naszej pracy, w czasie spaceru czy zwyczajnie w trakcie podróży autem.

Czy warto zdecydować się dzisiaj na reklamę na telebimie?

 • Posted on: 13 February 2019
 • By: addmean
Gdynia
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Uniwersalnie wiadomo, że aktywna reklama jest skutecznym środkiem do podwyższenia profitów każdej firmy działającej w dniu dzisiejszym na rynku. Warunki kapitalistyczne narzucają bowiem stałą konkurencję między jednostkami, aby zdobyć nowych klientów. Należy w tym miejscu uświadomić sobie, że firmy na przestrzeni minionych lat wyjątkowo mocno wyspecjalizowały się w aplikowaniu różnych narzędzi marketingu, tak by były one dopasowane do własnych potrzeb.

Interesujące miasta wschodniej części naszego kraju. Czy to trafiona destynacja na weekendowy wypad? Co powinniśmy zwiedzić?

 • Posted on: 12 February 2019
 • By: addmean
Piękna sylwetka na lato
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Weekendy wakacyjne to idealny czas na krótkie wypady w ciekawe miejsca. Nic dziwnego, pogoda zachęca do spędzenia czasu poza domem. Warto wykorzystać ten czas na poznanie bliżej różnych zakątków kraju.

Jak wygląda aktualnie rynek pracy IT, jaki wpływ na niego ma ciągły niedobór wyszkolonych kadr.

 • Posted on: 12 February 2019
 • By: addmean
programista
Author: Sylvain Kalache
Source: http://www.flickr.com
Minione lata to bardzo duże zmiany na rynku pracy. Sporo zawodów zaczęło tracić na znaczeniu, pensje w nich spadły i coraz trudniej znaleźć interesującą, ciekawą pracę. Z kolei inne wręcz rozkwitają, propozycji jest coraz więcej, a idą też za tym zarobki w odpowiedniej wysokości. Do tych ostatnich niewątpliwie zalicza się zawód specjalisty IT, od kilku lat okupujący czołowe pozycje jeśli chodzi o popularność i zarobki. Dla większości osób informatyk będzie się zapewne kojarzył z zarośniętym panem w koszuli, jaki zajmuje się wszystkim, co związane z komputerami.

Jak szybko i równocześnie poprawnie rozliczyć naszą deklarację podatkową?

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
komputer i rozliczenie
Author: Samsung
Source: Samsung
Duża część z nas doskonale wie, że uzyskiwanie przychodów finansowych jest nierozerwalnie powiązane z ich opodatkowaniem. Osoba, która otrzymuje na terenie naszego kraju jakiekolwiek przychody musi w przyszłości spełnić istotny obowiązek, którym jest niezbędność złożenia deklaracji z tytułu uzyskanych przez nas przychodów.

Pages