Wycena nieruchomości

  • Posted on: 16 November 2018
  • By: addmean
Jeśli myślimy o zakupie czy zbyciu nieruchomościzawsze najbardziej stresującym elementem naszych pertraktacji jest cena. Jak nie przepłacić albo jak zaproponować nabywcy najlepszą propozycję?
Wybierając firmę doradczą lub rzeczoznawcę majątkowego warto sprawdzić jak szeroki jest obszar działania danej firmy czy doradcy. O wiele lepiej zdecydować się na eksperta, który ma doświadczenie w zakresie kilku zagadnień z tej branży tj. doradztwo w zakresie nieruchomości, przygotowywanie raportów oraz analiz, szkolenia majątkowe, pośrednictwo (czytaj więcej) w obrocie lokalami mieszkaniowymi i gruntami rolnymi czy prowadzenie procesów związanych z odszkodowaniami. Niewykluczone bowiem, że np. kupując działkę ze stojącym na niej budynkiem będziemy potrzebowali specjalistycznej porady (zobacz fanpage na facebooku) w dużo szerszym spektrum niż wyłącznie określenie wartości samej nieruchomości.
Krajowa Grupa Doradztwa Majątkowego Sp. z o.o.
Source: http://www.kgdm.pl/
Aby znaleźć naprawdę profesjonalnego specjalistę często warto wpisać w wyszukiwarkę internetową niezbędne nam słowa takie jak np. "wycena firmy" lub "wycena nieruchomości Warszawa" i następnie przeczytać opinie osób, które już skorzystały z pomocy wybranego eksperta. Dzięki temu dajemy sobie szansę na wybór rzetelnego doradcy.