Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/artandsoulstudio.net/includes/menu.inc).

Ciekawy sposób na reklamowanie swojej firmy - długopisy reklamowe

  • Posted on: 12 March 2019
  • By: addmean
Dostajemy czasem długopisy w wielu miejscach. A to kiedy otwieramy konto w bankulub przy wydruku plakatów. Oczywiście długopis, który otrzymujemy jest opatrzony logiem firmy, od której ten długopis otrzymaliśmy. Takie długopisy reklamowe są w rzeczywistości o niebo lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, powinniśmy dać nazwę firmy, adres oraz numer telefonu, a na pewno ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę często wyrzucamy, a fajny długopis okazuje się przydatny.
długopis promocyjny
Author: Joe Haupt
Source: http://www.flickr.com
Kiedy, znowu zajrzymy do szuflady po długopis to zobaczymy nazwę firmy, więc kiedy przyjdzie cokolwiek znowu zmawiać lub kupować, zapewne pójdziemy tam, gdzie dostaliśmy długopis. Choć oczywiście nie po to, żeby otrzymać kolejny długopis, a po to by zrealizowano dla nas konkretną usługę. Firmy, które mają długopisy reklamowe z nadrukiem muszą pamiętać, że jedynie jakość usług może ich obronić. Jeżeli usługa okaże się na niskim poziomie to, niestety klient nie przyjdzie już do nas nawet jeśli dalibyśmy mu sto lub dwieście fajnych długopisów.promocyjne długopisy
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
Reklama na długopisie

Łatwo zauważyć z usług jakich firm korzysta dana osoba. Ludzie sami nawet nie zwracają na to zbytnio uwagi, a widać to bardzo dobrze, między innymi przez darmowe gadżety, z których chętnie korzystamy. Nieważne czy to bezpłatny breloczek do klucza czy długopisy, na każdym z tych gadżetów jest logo firmy, która nam taki prezent dała. Oczywiście bywa, że na ulicy osoby rozdające ulotki dorzucają do tego smycze do kluczy lub inne małe drobiazgi, stąd też mamy sporo różnego rodzaju ciekawych gadżetów. Jeżeli na przykład na danym prezencie jest logo firmy i telefon to można, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba, bardzo szybko znaleźć numer telefonu do firmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe - sprawdź tu: długopisy reklamowe Logopen.

Zbyt dużo ulotek już dostaliśmy i to nieistotne czy dające możliwość rabatu, po prostu mamy po dziurki w nosie ulotek. Twierdzimy, że długopis, kubek, czy inna mała rzecz jest o wiele praktyczniejszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy otrzymywać takie rzeczy wtedy, gdy jesteśmy w danej placówce a nie na ulicy. Zanim, więc jako firma , która reklamuje się na długopisach, rozpoczniemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę najlepiej zrobić badanie rynku. Dobrze dowiedzieć się, co twierdzą na temat naszej firmy nasi obecni lub potencjalni klienci.
Opracował