Propozycje sektora finansowego dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

  • Posted on: 11 October 2017
  • By: addmean
Bank oferuje rozmaite możliwości dla osób indywidualnych i firm. Oferujemy szybki kredyt gotówkowy. By wypełnić formularz o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do sieci internetowej. Jeśli masz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym albo w nowej aplikacji mobilnej jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytową. Propozycja to indywidualny limit, wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, możesz otrzymać nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście mieć wcześniej konta w naszym banku, żeby uzyskać kredyt bez wychodzenia z domu.

Pieniądze z pożyczki
Author: Vsevolod Knyazev
Source: http://www.flickr.com
Nowe meble nabywamy więc na kredyty (kredyty inwestycyjne dla nowych firm). Często po jakimś czasie wydarza się coś niespodziewanego i bierzemy dodatkowy kredycik. W końcu powstaje niepożądane zjawisko spirali kredytowej. Zjawisko owo polega na tym, iż przy pewnym pułapie zadłużenia aby je spłacić zaciągamy dodatkowe kredyty.Nieruchomość
Author: Phillip
Source: http://www.flickr.com
Niestety w placówkach bankowych będziemy musieli trochę poczekać i na dodatek może okazać się, że kredytu i tak nie otrzymamy. Dlatego dobrze zerknąć na prywatne pożyczki pod zastaw nieruchomości. Jeśli posiadamy porządne auto albo mieszkanie, to na sto procent pod zastaw którejś z tych nieruchomości dostaniemy dużą pożyczkę. Najistotniejsze jest jednak zastanowić się nad tym, czy znajdą się pieniądze na spłatę rat. Jeżeli posiadamy tego typu pewność, to nie trzeba się martwić. Ale, jeśli brakuje nam tego rodzaju pewności trzeba uważać, bo w pozabankowych firmach jest wysokie oprocentowanie i odsetki za niespłacanie rat w terminie również są wysokie.

garść banknotów
Author: Free Creative Commons Images for Colorful Souls!
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze kroki trzeba udać do urzędu, aby załatwić wszelkie formalności, złożyć właściwe dokumenty. Później należy założyć rachunek bankowy dla firm. Można to zrobić bezpośrednio w oddziale banku lub przez stronę internetową. Konto bankowe przez Internet zakłada się bez najmniejszych problemów. Wszystko jest prosto pokazane, klient jest prowadzony za rękę. Wystarczy usiąść przed laptopem, wstukać na klawiaturze adres internetowy danego banku i wejść na stronę docelową. Po przejściu przez ikonę ‘rachunek bankowy dla firm - sprawdź nas -’ można konto bankowe przez Internet zakładać. Trzeba podać dane adresowe, nazwę firmy, Numer Identyfikacji Podatkowej.

Masz nieruchomość otrzymasz kredyt

Dla spółek oferujemy darmowe rachunki bankowe dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej atutów przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego konta dla firm. Konto jest w całości darmowe – w pakiecie znajduje się bezpłatne prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.
Tags: