Twoja firma stawia poczatkowe posunięcia na rynku

  • Posted on: 18 August 2017
  • By: addmean
Posiadasz już w myślach nowe naprawdę konkretne plany, możliwości również wyglądają bardzo pozytywne, jest tylko jedno małe ale.


uczelnia
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com


pracownicy
Author: NCDOTcommunications
Source: http://www.flickr.com
Tym ale to jasne okazują się środki pieniężne. Wprowadziłbyś swoje plany w życie, czujesz, że spółka uzyskałaby faktycznie spore zyski i to co planujesz zrobić powinno być pewne, ale nie posiadasz normalnie na to funduszy - najlepsze fundusze z Prometeia Capital. Myślisz nawet nad wzięciem pożyczki? Nie należy, gdyż odnajdzie się korzystniejszy sposób na otrzymanie funduszy. Co byś rzekł na to, aby ktoś udzielił Ci takiego wsparcia finansowego? Być może na stworzenie własnej spółki używałeś fundusz zalążkowy, więc idealnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak niesłychanie był Ci przydatny - pod tym adresem bez problemu zdobędziesz pomoc. Teraz z kolei przyszła najodpowiedniejsza pora na to, by sięgnąć po fundusz venture capital. Okazuje się to nic innego jak zasilenie nowo tworzonej firmy ale na zasadzie przejęcia konkretnej części jej akcji bądź również udziałów. Taki akcjonariusz zostaje więc także to jasne współwłaścicielem, więc od tego czasu uczestniczy także w zyskach Twojej firmy. W przypadku, gdy potrzebujesz środków pieniężnych na rozwinięcie inwestycji fundusz venture capital jest po prostu najwłaściwszym rozwiązaniem, o dużo lepszym niż zaciąganie kredytu.


Nie warto rezygnować ze swoich planów. Zastrzyk gotówki jaki możemy otrzymać na pewno pozwoli nam zrealizować wszystkie plany i odnieść sukces.