Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/artandsoulstudio.net/includes/menu.inc).

Osoba zatrudniona w firmie. Czy dobrze jest przez całe życie się dokształcać?

  • Posted on: 15 April 2019
  • By: addmean
Chyba żadnego pracodawcy nie trzeba aktualnie przekonywać co do tego, że pracownicy muszą uczyć się przez cały okres pracy zawodowej. Tyczy się to nawet tych, którzy dysponują naprawdę rozległą wiedzą oraz stojącymi na najwyższym poziomie umiejętnościami. Szkolenia dla pracowników są naprawdę zróżnicowane. Dzisiaj szkolenia pracownicze można podzielić przede wszystkim na te miękkie oraz twarde.

szkolenia
Author: visualpun.ch
Source: http://www.flickr.com
Szkolenia mające charakter miękki to grupa szkoleń, z których może skorzystać każdy bez względu na to, w jakim zakładzie pracy jest zatrudniony i jakie stanowisko piastuje. Do szkoleń tego rodzaju zaliczane są między innymi szkolenie z zasad pozbawionej emocji komunikacji. Aktualnie większość pracodawców dokłada wszelkich starań, aby proces komunikacji w ich firmie przebiegał prawidłowo, a szkolenia wyraźnie to ułatwiają. Do szkoleń o charakterze miękkich zalicza się również szkolenia dotyczące asertywności. W tym przypadku jednak szefowie są ostrożni z zapisywaniem swoich pracowników na szkolenia uczące asertywności. W istocie bowiem znaczna część posiadaczy firm w ogóle nie chce, by ich pracownicy stali się osobami asertywnymi. W perspektywie większości szefów asertywność bowiem zawsze oznacza kłopoty. szkolenia (polecamy szkolenia outdoor) o charakterze miękkim to również szkolenia poświęcone autoprezentacji. Umiejętność ta bez wątpienia przydaje się wszystkim niezależnie od tego, jakie stanowisko zajmują. Kolejne szkolenia mogą dotyczyć na przykład radzenia ze stresem oraz umiejętności relaksacji. W zapędzonym świecie szkolenia tego rodzaju wydają się być szczególnie istotne. Do tego rodzaju tematów zaliczana jest również ocena ryzyka zawodowego szkolenie której zostało poświęcone może trwać naprawdę długo (tutaj dowiesz się więcej: szkolenie jak ocenić ryzyko zawodowe).ocena ryzyka zawodowego
Author: Harald Groven
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto zainteresowany jest tego typu szkoleniem może w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę „ocena ryzyka zawodowego szkolenie”. Szkolenia o charakterze twardym to już szkolenia , które poświęcone są wybranym zagadnieniom mającym związek z konkretnym miejscem czy stanowiskiem pracy. To do tego rodzaju szkoleń zalicza się szkolenia z takich zagadnień jak norma ISO 14001:2015. Takie zagadnienia jak przytoczona norma ISO 14001:2015 to zagadnienia, które nie zaliczają się do łatwych - .