Czy warto pracować w Solid Security?

  • Posted on: 12 December 2018
  • By: addmean
W dzisiejszej rzeczywistości rynek pracy nie daje zbyt wielkich szans na zdobycie fajnej pracy, czy na rozwój zawodowy. Sporo osób bez rezultatów szuka zatrudnienia, a ci, którzy mają pracę, zwykle nie są nią usatysfakcjonowani.


Jeszcze parę lat temu praca w korporacji oznaczała anonimowość, brak poszanowania do
ochroniarz
Author: KSAF AGH Krakowska Studencka Agencja Fotograficzna AGH
Source: http://www.flickr.com
podwładnego oraz wiele pracy za niskie wynagrodzenie. Czy w tym względzie coś się zmieniło?

Dzisiaj wielkie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku stanowią zasadniczą grupę zatrudniających. Firma Solid Security, lider w branży ochrony, jest tutaj świetnym przykładem dobrego pracodawcy, u którego warto postarać o etat. Przedsiębiorstwo funkcjonuje na krajowym rynku od ponad 20 lat i obecnie jest jednym z największych pracodawców w kraju. Myli się ten, kto uważa, że praca w Solid Security to wyłącznie praca dla pracowników ochrony. Firma ma znacznie rozwinięte struktury wewnętrzne, zatrudnia specjalistów handlowych, pracowników biurowych, a w kwestii ochrony również nie ogranicza się do jednego typu stanowiska. Decydując się na współpracę z dużą, znaną w całym kraju firmą, otrzymujemy szereg korzyści, wśród których na pewno należy wymienić szanse na rozwój personalny, możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji oraz klarownie wytyczoną ścieżkę kariery zawodowej, uwzględniającą awanse.

Praca oferowana w Solid Security to odpowiednie rozwiązanie zarówno dla osób, które szukają pierwszej pracy i chcą zdobyć doświadczenie zawodowe, jak i dla osób z bogatym doświadczeniem, które mają ambicje w dalszym ciągu się rozwijać, zajmując coraz to wyższe stanowiska. W związku z tym, iż firma posiada duże uznanie na krajowym rynku, a wewnętrzny proces rekrutacji pozwala przyjąć tylko najlepszych pracowników, posiadanie w CV takiego przedsiębiorstwa w dużym stopniu podwyższa wartość rynkową pracownika. Warto więc już w czasie nauki pomyśleć o swojej przyszłości i zdecydować się na uczestnictwo w programie praktyk.


pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych dużych przedsiębiorstwach pracownik wcale nie jest traktowany bezosobowo, liczne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne przyczyniają się do tego, że pracownicy firmy dobrze się znają – to ważne, bowiem żeby całe przedsiębiorstwo dobrze funkcjonowało, potrzebna jest niezawodna kooperacja poszczególnych jego oddziałów.